INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Zander vs. Julia Stamatova - Vzájemné zápasy
17.03.14 | 1. kolo | Nina Zander | Julia Stamatova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
16.12.13 | 1. kolo kval. | Nina Zander | Julia Stamatova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Nina Zander form & Julia Stamatova form
Nina Zander - poslední zápasy
Alphen aan - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
20.07.15 kvalifik. | vs. Kristina Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 6-75, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Stephanie Foretz | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Qiang Wang | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
25.05.15 2. kolo | vs. Victoria Kan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Romina Oprandi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
25.04.15 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
20.04.15 2. kolo | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.15 kvalifik. | vs. Doroteja Eric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo | vs. Julie Coin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.15 2. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Barnstaple - tvrdý I. | ||||
06.04.15 čtvrtfinále | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.15 semifinále | vs. Naomi Broady | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.15 1. kolo | vs. Lucy Brown | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.15 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 5-1, Eri Hozumi - skreč | detail zápasu | |
06.04.15 finále | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Eden Silva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.15 2. kolo | vs. Celine Ghesquiere | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Julia Stamatova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu |