ZÁPAS
07.04.16 | čtvrtfinále | Nina Stojanovic | Natela Dzalamidze | 6-3, 6-4 | Karshi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nina Stojanovic | Natela Dzalamidze | |
1. podání % | 36/66 (55%) | 43/63 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/30 (43%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/63 (49%) | 27/66 (41%) |
Vyhrané body celkem | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Stojanovic vs. Natela Dzalamidze - Vzájemné zápasy
07.04.16 | čtvrtfinále | Nina Stojanovic | Natela Dzalamidze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Karshi | tvrdý |
22.12.14 | 1. kolo | Nina Stojanovic | Natela Dzalamidze | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Pune | tvrdý |
15.12.14 | finále | Nina Stojanovic | Natela Dzalamidze | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Navi Mumbai | tvrdý |
Nina Stojanovic form & Natela Dzalamidze form
Nina Stojanovic - poslední zápasy
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.22 finále | vs. Tatiana Prozorova | 7-610, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.22 semifinále | vs. Alina Korneeva | 6-2, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
04.01.22 kvalifik. | vs. Claire Liu | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-5, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 3-6, - Nina Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.21 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.21 semifinále | vs. Johanna Konta | 2-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.21 3. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Natela Dzalamidze - poslední zápasy
W25 Oeiras - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Daria Kruzhkova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Aldila Sutjiadi | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Risa Ozaki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Hradecka | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Jovana Jovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
Artvin - tvrdý | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Michaela Honcova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
22.07.17 semifinále | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.17 čtvrtfinále | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Varvara Flink | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Francoise Abanda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-5 | detail zápasu |