INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Victoria Kan vs. Nina Stadler - Vzájemné zápasy
14.02.18 | 1. kolo | Nina Stadler | Victoria Kan | 7-62, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Victoria Kan form & Nina Stadler form
Victoria Kan - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - skreč | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Nina Stadler - poslední zápasy
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.21 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |