Španielsko
08.07.98, 25 Let
08.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Olga Esteve Mendez vs. Nina Potocnik - Vzájemné zápasy
07.12.16 | 1. kolo | Nina Potocnik | Olga Esteve Mendez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Olga Esteve Mendez form & Nina Potocnik form
Olga Esteve Mendez - poslední zápasy
W15 Villena - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Michelle Roth | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Julie Ball | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Marian Blancafort-Corona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Nina Potocnik - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |