ZÁPAS
26.07.17 | 1. kolo | Nina Kruijer | Carmen Schultheiss | 6-2, 6-1 | Horb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nina Kruijer | Carmen Schultheiss | |
1. podání % | 26/37 (70%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body celkem | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Kruijer vs. Carmen Schultheiss - Vzájemné zápasy
26.07.17 | 1. kolo | Nina Kruijer | Carmen Schultheiss | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Horb | antuka |
Nina Kruijer form & Carmen Schultheiss form
Nina Kruijer - poslední zápasy
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Franziska Kommer | 7-5, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 3-6, 3-2, - Nina Kruijer - skreč | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Sarah Lee | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Delisha Guttikonda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.01.18 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, - Nina Kruijer - skreč | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.18 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.18 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 4-1, - Nina Kruijer - skreč | detail zápasu | |
18.10.17 1. kolo | vs. Claudia Williams | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.10.17 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | - | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
26.08.17 semifinále | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.17 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Isolde De Jong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.17 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Britt Geukens | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Carla Lucero | 6-2, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Carmen Schultheiss - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu |