ZÁPAS
31.08.16 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Karolina Cechova | 6-4, 6-2 | Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikola Tomanova | Karolina Cechova | |
1. podání % | 24/45 (53%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 18/45 (40%) |
Vyhrané body celkem | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.01.92, 32 Let
15.01.92, 32 Let
Nikola Tomanova vs. Karolina Cechova - Vzájemné zápasy
31.08.16 | 1. kolo | Nikola Tomanova | Karolina Cechova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Prague | antuka |
Nikola Tomanova form & Karolina Cechova form
Nikola Tomanova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Karolina Cechova - poslední zápasy
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Vlada Zvereva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 4-1, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.18 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-65, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 2-6, 1-4, - Karolina Cechova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 7-66, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Evaggelia Kokkinaki | - Karolina Cechova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Jelena Simic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | 6-78, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Chiara De Vito | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Deborah Kerfs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Marta Bettinelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-70, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
17.09.16 semifinále | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.16 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zarycka | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. Diana Sumova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 6-3, 2-0, Silvia Njiric - skreč | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Marketa Zeminova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Denisa Pospisilova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Sina Haas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Hana Uhrova | 6-2, 6-3 | detail zápasu |