ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Nika Zupancic | Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | W15 Vrnjacka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
24.09.99, 24 Let
24.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
16.01.01, 23 Let
16.01.01, 23 Let
Nika Zupancic vs. Stella Kovacicova - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Nika Zupancic | Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Vrnjacka | antuka |
Nika Zupancic form & Stella Kovacicova form
Nika Zupancic - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ema Mulalic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Stella Kovacicova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Herrington | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Musetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-61, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-5, - Stella Kovacicova - skreč | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Sarah Kanduth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 3-6, 10-12 | detail zápasu |