INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tayisiya Morderger vs. Nika Shytkouskaya - Vzájemné zápasy
25.01.18 | 2. kolo | Nika Shytkouskaya | Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Tayisiya Morderger form & Nika Shytkouskaya form
Tayisiya Morderger - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Nika Shytkouskaya - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Angelina Danukova | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 finále | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.19 semifinále | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Betina Tokac | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detail zápasu |