Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova

Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - W25+H Leipzig - porovnání

ZÁPAS

12.08.191. koloNigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 6-4, 6-73, 10-8 Germany W25+H Leipzig antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Nigina Abduraimova
Uzbekist
07.07.94, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.09.00, 19 Let







Sofya Lansere
Akgul Amanmuradova
Uzbekist
23.06.84, 35 Let
190 cm
74 kg

Hraje pravou rukou
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 18 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

12.08.191. koloNigina Abduraimova/Akgul AmanmuradovaSofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-4, 6-73, 10-8 detail zápasuGermany W25+H Leipzig antuka

Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova - poslední zápasy

UAE Fed Cup - tvrdý
07.03.20
vs. Hao-Ching Chan/Latisha Chan0-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.20
vs. Ji-Hee Choi/Na-Ri Kim1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
23.09.19
1. kolo
vs. Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W25 Almaty - tvrdý
26.08.19
1. kolo
vs. Tamara Cherkassova/Adel Ismagulova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
semifinále
vs. Ksenia Palkina/Sofia Shapatava6-75, 6-73 prohradetail zápasu
26.08.19
čtvrtfinále
vs. Zhibek Kulambayeva/Yuqi Sheng7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Pei-Chi Lee/Julia Stamatova7-5, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
12.08.19
semifinále
vs. Petra Krejsova/Jesika Maleckova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova6-4, 6-73, 10-8 výhradetail zápasu
Russia W25+H Kazan - tvrdý I.
11.03.19
1. kolo
vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
25.02.19
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova/Andreea Rosca6-4, 6-4 výhradetail zápasu
25.02.19
čtvrtfinále
vs. Arina Rodionova/Maryna Zanevska7-61, 6-71, 8-10 prohradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
25.09.17
1. kolo
vs. Ana Bogdan/Stefanie Voegele6-3, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
28.08.17
čtvrtfinále
vs. Daria Lodikova/Shalimar Talbi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.17
finále
vs. Gabriela Ce/Yana Sizikova4-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
28.08.17
semifinále
vs. Ekaterine Gorgodze/Valeriya Strakhova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.17
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-2, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
01.10.15
čtvrtfinále
vs. Vera Dushevina/Katerina Siniakova6-3, 1-6, 4-10 prohradetail zápasu
30.09.15
1. kolo
vs. Alena Fomina/Kateryna Kozlova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France Nantes - tvrdý I.
27.10.14
1. kolo
vs. Sandra Klemenschits/Alison Van Uytvanck6-2, 6-3 výhradetail zápasu
27.10.14
čtvrtfinále
vs. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok7-66, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
20.10.14
1. kolo
vs. Yuliya Beygelzimer/Eva Hrdinova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
09.06.14
1. kolo
vs. Shakhnoza Khatamova/Sarvinoz Saidhujaeva6-4, 6-0 výhradetail zápasu
09.06.14
čtvrtfinále
vs. Hiroko Kuwata/Mari Tanaka- prohradetail zápasu
Uzbekistan Bukhara - tvrdý
26.05.14
čtvrtfinále
vs. Basak Eraydin/Ipek Soylu6-3, 7-63 výhradetail zápasu
26.05.14
semifinále
vs. Vlada Katic/Katya Malikova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
26.05.14
finále
vs. Veronika Kapshay/Sabina Sharipova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.05.14
1. kolo
vs. Madina Khatamova/Guzal Yusupova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan Fed Cup - tvrdý I.
09.02.13
vs. Yaroslava Shvedova/Galina Voskoboeva2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.02.13
vs. Seo-Kyung Kang/Mi Yoo2-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
<