Rumunsko
19.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Maďarsko
27.05.97, 26 Let
Cyprus
17.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Slovensko
02.06.98, 25 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban vs. Anna Bondar/Tereza Mihalikova - Vzájemné zápasy
25.09.20 | semifinále | Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban | Anna Bondar/Tereza Mihalikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W25 Prerov | antuka |
Nicoleta Dascalu form & Anna Bondar form
Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka |
26.09.20 finále | vs. Chantal Skamlova/Tereza Smitkova | 6-75, 6-74 | | detail zápasu |
25.09.20 semifinále | vs. Anna Bondar/Tereza Mihalikova | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
24.09.20 čtvrtfinále | vs. Nina Potocnik/Nika Radisic | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
23.09.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou/Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
W60 Prague - antuka |
22.07.19 finále | vs. Lucie Hradecka/Johana Markova | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
22.07.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova/Veronika Vlkovska | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
22.07.19 čtvrtfinále | vs. Denisa Satralova/Chantal Skamlova | 5-7, 6-2, 10-7 | | detail zápasu |
22.07.19 semifinále | vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka | 6-2, 4-6, 10-3 | | detail zápasu |
Antalya - antuka |
24.02.14 1. kolo | vs. Rita Atik/Naz Karagoz | 7-5, 6-0 | | detail zápasu |
24.02.14 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska/Olena Kyrpot | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
24.02.14 finále | vs. Yihong Li/Lin Zhu | 6-3, 3-6, 3-10 | | detail zápasu |
24.02.14 semifinále | vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Kvatsabaia | 5-7, 6-3, 12-10 | | detail zápasu |
Antalya - antuka |
17.02.14 čtvrtfinále | vs. Yana Sizikova/Lenka Wienerova | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
17.02.14 1. kolo | vs. Martina Colmegna/Deborah Cruciani | 7-5, 3-6, 13-11 | | detail zápasu |
Anna Bondar/Tereza Mihalikova - poslední zápasy
W25 Dubai - tvrdý |
31.03.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka | 7-5, 5-7, 4-10 | | detail zápasu |
W25 Manacor - tvrdý |
05.03.21 finále | vs. Reka-Luca Jani/Lara Salden | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
04.03.21 semifinále | vs. Federica Di Sarra/Camilla Rosatello | 7-65, 6-3 | | detail zápasu |
03.03.21 čtvrtfinále | vs. Alba Carrillo Marin/Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
02.03.21 1. kolo | vs. Marine Partaud/Iva Primorac | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
W25 Hamburg - tvrdý I. |
16.01.21 finále | vs. Amandine Hesse/Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
15.01.21 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri/Paula Kania | 6-1, 6-77, 10-6 | | detail zápasu |
14.01.21 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha/Nikol Rivkin | 3-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
13.01.21 1. kolo | vs. Carolina Kuhl/Ella Seidel | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
W25 Prerov - antuka |
25.09.20 semifinále | vs. Nicoleta Dascalu/Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
24.09.20 čtvrtfinále | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 7-66, 6-4 | | detail zápasu |
22.09.20 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak/Katarzyna Pitak | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
Prague - antuka |
04.09.20 čtvrtfinále | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
03.09.20 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs/Rosalie Van Der Hoek | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
31.08.20 1. kolo | vs. Ingrid Neel/Erin Routliffe | 6-1, 2-6, 10-7 | | detail zápasu |
W25 Trnava - tvrdý I. |
15.02.20 finále | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
14.02.20 semifinále | vs. Dalma Galfi/Reka-Luca Jani | 6-2, 7-65 | | detail zápasu |
13.02.20 čtvrtfinále | vs. Vivien Juhaszova/Elitsa Kostova | 6-3, 7-64 | | detail zápasu |
11.02.20 1. kolo | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Trnava - tvrdý I. |
06.02.20 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru/Reka-Luca Jani | 6-71, 4-6 | | detail zápasu |
04.02.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi/Raluca Georgiana Serban | 6-3, 7-66 | | detail zápasu |