ZÁPAS
18.02.19 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 7-5 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Nicole Gadient vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Nicole Gadient form & Karolina Jaskiewicz form
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |