ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Andrea Nova | 1-6, 6-3, 11-9 | W25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
05.11.03, 20 Let
05.11.03, 20 Let
Nicole Gadient vs. Andrea Nova - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Nicole Gadient | Andrea Nova | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Nicole Gadient form & Andrea Nova form
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Andrea Nova - poslední zápasy
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-72, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ancicka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |