ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Nicole Fossa Huergo | Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicole Fossa Huergo | Sara Gambogi | |
1. podání % | 28/44 (64%) | 41/63 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/16 (81%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicole Fossa Huergo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
1-1 | Sara Gambogi | |
0-0 | ||
Nicole Fossa Huergo | 2-1 | |
3-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Sara Gambogi | |
Nicole Fossa Huergo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Nicole Fossa Huergo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Nicole Fossa Huergo | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nicole Fossa Huergo | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 | Sara Gambogi | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicole Fossa Huergo vs. Sara Gambogi - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Nicole Fossa Huergo | Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
30.10.19 | 2. kolo | Sara Gambogi | Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Ortisei | tvrdý I. |
Nicole Fossa Huergo form & Sara Gambogi form
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Sara Gambogi - poslední zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |