ZÁPAS
01.09.20 | kvalifik. | Nicole Fossa Huergo | Ana Mukic | 6-0, 6-0 | W15 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicole Fossa Huergo | Ana Mukic | |
1. podání % | 18/26 (69%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/18 (89%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/8 (100%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 28/39 (72%) | 2/26 (8%) |
Vyhrané body celkem | 52/65 (80%) | 13/65 (20%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nicole Fossa Huergo | 0-0 | |
1-0 | Ana Mukic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 2-0 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-0 | |
0-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Nicole Fossa Huergo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Ana Mukic | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ana Mukic | |
0-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Ana Mukic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Nicole Fossa Huergo | 3-0 | |
0-0, 40-0 | ||
Nicole Fossa Huergo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Nicole Fossa Huergo | 5-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
19.08.02, 21 Let
19.08.02, 21 Let
Nicole Fossa Huergo vs. Ana Mukic - Vzájemné zápasy
01.09.20 | kvalifik. | Nicole Fossa Huergo | Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Otocec | antuka |
Nicole Fossa Huergo form & Ana Mukic form
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Ana Mukic - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Noa Krznaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Vanda Vargova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Marie Temin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Dragun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Taneva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu |