Izrael
05.01.02, 22 Let
05.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
27.01.04, 20 Let
27.01.04, 20 Let
Neta Tamir vs. Keren Mor - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Neta Tamir | Keren Mor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Netanya | tvrdý |
Neta Tamir form & Keren Mor form
Neta Tamir - poslední zápasy
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sivan Raizman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-74 | detail zápasu |
Keren Mor - poslední zápasy
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Natali Jaiani | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-2, - Keren Mor - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | Noa Minzari - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Reimchen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Aimee Tarun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 1-6 | detail zápasu |