INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nell Miller vs. Emma Hurst - Vzájemné zápasy
23.10.17 | kvalifik. | Nell Miller | Emma Hurst | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Wirral | tvrdý I. |
Nell Miller form & Emma Hurst form
Nell Miller - poslední zápasy
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Jada Bui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Lillian Mould | 7-5, 5-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Pamela Montez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Muskan Mahajan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Brooke Thompson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
17.09.19 2. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Yamilet Castillo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Emma Hurst - poslední zápasy
Stellenbosch - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Amy Olivier | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Clemence Fayol | 1-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lily Ghodrati | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Freya Christie | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Lillian Mould | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Nell Miller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Zhuoma Ni Ma | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
13.09.17 2. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Isabelle Hearnshaw | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Sheffield - tvrdý I. | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 4-6, 3-6 | detail zápasu |