Bielorusko
17.08.01, 22 Let
17.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alisa Yakimakho vs. Natasha Piludu - Vzájemné zápasy
22.04.18 | 1. kolo kval. | Natasha Piludu | Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Alisa Yakimakho form & Natasha Piludu form
Alisa Yakimakho - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Natasha Piludu - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-0, Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kiara Petrovicka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Anja Gal | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
San Severo - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.11.17 2. kolo | vs. Gaia Sanesi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Giulia Porzio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu |