ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Nataliya Pogribnyak | Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | Amstelveen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
10.07.98, 25 Let
10.07.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
28.02.01, 23 Let
28.02.01, 23 Let
Nataliya Pogribnyak vs. Vivien Sandberg - Vzájemné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Nataliya Pogribnyak | Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Nataliya Pogribnyak form & Vivien Sandberg form
Nataliya Pogribnyak - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Yulia Zhytelna | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-5, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Janina Braun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Deren Ozlen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 4-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Andra Maria Nitescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Vivien Sandberg - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 7-62, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Julie Adele Bedard | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Katja Markus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annika Barth | 4-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Thanh Lan Truong | - Vivien Sandberg - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Marina Skegro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Annika Barth | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 5-7 | detail zápasu |