ZÁPAS
14.11.16 | kvalifik. | Natalie Kallmunzerova | Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | Helsinki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
11.06.97, 26 Let
11.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.99, 24 Let
28.05.99, 24 Let
Natalie Kallmunzerova vs. Anastasia Veselova - Vzájemné zápasy
14.11.16 | kvalifik. | Natalie Kallmunzerova | Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Helsinki | tvrdý I. |
Natalie Kallmunzerova form & Anastasia Veselova form
Natalie Kallmunzerova - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Wray | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Lenka Stara | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Simona Heinova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Mathilde Armitano | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Polina Monova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 0-6, 0-3, - Natalie Kallmunzerova - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Barbora Kosejkova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.07.16 semifinále | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.16 čtvrtfinále | vs. Natasha Piludu | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Anastasia Veselova - poslední zápasy
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |