ZÁPAS
14.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Oana Gavrila | 3-6, 7-5, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Natalia Siedliska | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30 | ||
Natalia Siedliska | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Natalia Siedliska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Natalia Siedliska | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
3-4 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Natalia Siedliska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Natalia Siedliska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalia Siedliska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Natalia Siedliska vs. Oana Gavrila - Vzájemné zápasy
14.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Oana Gavrila | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Natalia Siedliska form & Oana Gavrila form
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Oana Gavrila - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
24.03.24 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detail zápasu |