ZÁPAS
22.01.18 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Lou Adler | 6-2, 6-71, 6-4 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Natalia Siedliska vs. Lou Adler - Vzájemné zápasy
22.01.18 | 1. kolo kval. | Natalia Siedliska | Lou Adler | 6-2, 6-71, 6-4 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
20.11.17 | kvalifik. | Lou Adler | Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Natalia Siedliska form & Lou Adler form
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |
Lou Adler - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |