Nastja Kolar vs. Anastasia Detiuc 02.09.2017

Nastja Kolar vs. Anastasia Detiuc 02.09.2017 - Ricany - porovnání

ZÁPAS

02.09.17čtvrtfináleNastja Kolar Anastasia Detiuc 6-4, 6-3 Czech Republic Ricany antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Nastja KolarAnastasia Detiuc
1. podání %49/81 (60%)31/49 (63%)
Vyhrané body z 1.podání26/49 (53%)16/31 (52%)
Vyhrané body z 2.podání18/32 (56%)6/18 (33%)
Vyhrané break-bally6/8 (75%)4/12 (33%)
Vyhrané body z returnu27/49 (55%)37/81 (46%)
Vyhrané body celkem71/130 (55%)59/130 (45%)
Dvojchyby34
Esa20

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Nastja Kolar
Slovinsko
15.07.94, 24 Let




362
116
125 759 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
14.12.98, 19 Let




419
89
12 831 $
Anastasia Detiuc
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nastja Kolar vs. Anastasia Detiuc - Vzájemné zápasy

02.09.17čtvrtfináleNastja KolarAnastasia Detiuc6-4, 6-3 detail zápasuCzech Republic Ricany antuka

Nastja Kolar - poslední zápasy

Egypt Sharm El - tvrdý
21.10.18
finále
vs. Anastasia Sukhotina6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.10.18
semifinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-3, 6-3 výhradetail zápasu
19.10.18
čtvrtfinále
vs. Barbora Miklova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Ashmitha Easwaramurthi7-64, 6-4 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Alisa Kummel6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Nigeria Lagos - tvrdý
11.10.18
čtvrtfinále
vs. Riya Bhatia2-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.10.18
2. kolo
vs. Chiraz Bechri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Adesuwa Osabuohien6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Nigeria Lagos - tvrdý
04.10.18
čtvrtfinále
vs. Conny Perrin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Merel Hoedt6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Noa Liauw A Fong6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
20.09.18
2. kolo
vs. Giulia Brighi- prohradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Mouna Bouzgarrou6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia Zagreb - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Nina Ugrelidze6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Dea Herdzelas5-7, 6-0, 6-73 prohradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Valentyna Ivakhnenko6-3, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Shalimar Talbi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Jiakang Li6-0, 6-1 výhradetail zápasu
El Salvador Santa Tecla - tvrdý
09.08.18
čtvrtfinále
vs. Pamela Montez6-3, 5-7, 5-7 prohradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Natsumi Kawaguchi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
USA Fort Worth - tvrdý
02.08.18
2. kolo
vs. Alexa Graham0-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.08.18
1. kolo
vs. Savannah Broadus6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Canada Granby - tvrdý
24.07.18
1. kolo
vs. Erika Sema2-6, 1-6 prohradetail zápasu
USA Honolulu - tvrdý
12.07.18
2. kolo
vs. Asia Muhammad4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.07.18
1. kolo
vs. Dominique Schaefer1-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
27.06.18
1. kolo
vs. Estelle Cascino3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
22.06.18
čtvrtfinále
vs. Nigina Abduraimova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.06.18
2. kolo
vs. Daria Kruzhkova0-6, 6-1, 7-64 výhradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Vitalia Stamat6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Singapore Singapore - tvrdý
13.06.18
2. kolo
vs. Haruka Kaji6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu

Anastasia Detiuc - poslední zápasy

Spain Roja De - antuka
10.10.18
1. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia5-7, 6-70 prohradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
28.09.18
čtvrtfinále
vs. Nefisa Berberovic4-6, 5-7 prohradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Daria Kuczer6-0, 6-2 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Nikola Tomanova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
05.09.18
1. kolo
vs. Petra Sedlackova3-6, 0-1, - Anastasia Detiuc - skrečprohradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Paula Ormaechea2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
06.08.18
kvalifik.
vs. Teliana Pereira2-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Giorgie Jones6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
25.07.18
kvalifik.
vs. Cornelia Lister2-6, 1-6 prohradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe2-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Klasen6-2, 6-1 výhradetail zápasu
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Denisa Pospisilova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Olomouc - antuka
19.07.18
2. kolo
vs. Kateryna Kozlova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Nikola Breckova6-1, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
16.07.18
kvalifik.
vs. Pia Konig6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Pernilla Mendesova6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Kimberley Zimmermann4-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Yuliya Lysa6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
06.07.18
čtvrtfinále
vs. Katharina Hobgarski2-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.07.18
2. kolo
vs. Monika Kilnarova6-2, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
04.07.18
1. kolo
vs. Despina Papamichail6-1, 6-73, 6-1 výhradetail zápasu
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Szabina Szlavikovics6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Arlinda Rushiti6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Poland Torun - antuka
26.06.18
1. kolo
vs. Michaela Honcova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Essen - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Olga Ianchuk6-0, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Dasha Ivanova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Nataliya Pogribnyak6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
04.06.18
kvalifik.
vs. Maja Chwalinska3-6, 4-6 prohradetail zápasu
<