ZÁPAS
09.10.18 | 1. kolo | Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-0 | Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | |
1. podání % | 26/36 (72%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/31 (77%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 50/67 (75%) | 17/67 (25%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Adesuwa Osabuohien | |
4-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Adesuwa Osabuohien | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
24.10.94, 29 Let
24.10.94, 29 Let
Nastja Kolar vs. Adesuwa Osabuohien - Vzájemné zápasy
09.10.18 | 1. kolo | Nastja Kolar | Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Nastja Kolar form & Adesuwa Osabuohien form
Nastja Kolar - poslední zápasy
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Liv Sumak | - | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | - | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - skreč | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
04.09.22 semifinále | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.21 finále | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.21 semifinále | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
19.09.21 finále | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu |
Adesuwa Osabuohien - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detail zápasu |