ZÁPAS
27.05.18 | kvalifik. | Naiktha Bains | Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | Grado | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Naiktha Bains | Aneta Kladivova | |
1. podání % | 36/46 (78%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/10 (40%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Naiktha Bains | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Naiktha Bains | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Naiktha Bains | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naiktha Bains | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naiktha Bains | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Naiktha Bains | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Naiktha Bains | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Naiktha Bains vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
27.05.18 | kvalifik. | Naiktha Bains | Aneta Kladivova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Grado | antuka |
Naiktha Bains form & Aneta Kladivova form
Naiktha Bains - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
21.05.23 kvalifik. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |