INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Naiktha Bains vs. Andrea Gamiz - Vzájemné zápasy
21.07.19 | 1. kolo kval. | Naiktha Bains | Andrea Gamiz | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Jurmala | antuka |
14.05.19 | kvalifik. | Naiktha Bains | Andrea Gamiz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W60+H La | antuka |
Naiktha Bains form & Andrea Gamiz form
Naiktha Bains - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
21.05.23 kvalifik. | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |