ZÁPAS
15.01.18 | kvalifik. | Nadja Gilchrist | Laura Sainsbury | 7-5, 6-2 | Sharm El | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nadja Gilchrist vs. Laura Sainsbury - Vzájemné zápasy
15.01.18 | kvalifik. | Nadja Gilchrist | Laura Sainsbury | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Nadja Gilchrist form & Laura Sainsbury form
Nadja Gilchrist - poslední zápasy
W100 Charleston - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.19 finále | vs. Ipek Soylu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.19 semifinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-64, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Pamela Montez | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Hayley Carter | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Melodie Collard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
28.09.18 čtvrtfinále | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Failla | 6-4, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-65, 4-6, 7-60 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Laura Sainsbury - poslední zápasy
Manchester - tráva | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.01.18 kvalifik. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-72, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Chloe Hughes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Erin Richardson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Giada Clerici | 6-74, 4-4, - Laura Sainsbury - skreč | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
08.05.17 kvalifik. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Abraham | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Schmiedlova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Ana Biskic | 7-611, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Klaudia Szabo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
01.04.17 semifinále | vs. Eden Silva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.17 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.17 čtvrtfinále | vs. Corinna Dentoni | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
30.03.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 1-0, Amandine Cazeaux - skreč | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Rita Vilaca | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.03.17 2. kolo | vs. Corinna Dentoni | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Rita Vilaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Olivia Nicholls | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
13.02.17 kvalifik. | vs. Nina Stadler | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 1-6 | detail zápasu |