ZÁPAS
30.10.17 | 1. kolo kval. | Nadja Bay Christians | Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-2 | Sant Cugat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
26.07.01, 22 Let
26.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.07.99, 24 Let
29.07.99, 24 Let
Nadja Bay Christians vs. Anne-Sophie Morandais - Vzájemné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Nadja Bay Christians | Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sant Cugat | antuka |
Nadja Bay Christians form & Anne-Sophie Morandais form
Nadja Bay Christians - poslední zápasy
W25 Daytona - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 0-2, - Nadja Bay Christians - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Darya Mukhina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 0-1, - Nadja Bay Christians - skreč | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Daria Mishina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Takhmina Burkhanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Anne-Sophie Morandais - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.22 1. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Alessandra Caceres | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Seivane Torres | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 2-5, - Anne-Sophie Morandais - skreč | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Simakova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Keira Jirasook | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Jawairiah Noordin | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu |