INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gyulnara Nazarova vs. Nadine Keller - Vzájemné zápasy
22.11.18 | 2. kolo | Nadine Keller | Gyulnara Nazarova | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Gyulnara Nazarova form & Nadine Keller form
Gyulnara Nazarova - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Nadine Keller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |