Mylene Halemai/Andreea Prisacariu vs. Jenny Duerst/Fiona Ganz 25.02.2020

Mylene Halemai/Andreea Prisacariu vs. Jenny Duerst/Fiona Ganz 25.02.2020 - W15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

25.02.201. koloMylene Halemai/Andreea Prisacariu Jenny Duerst/Fiona Ganz 6-1, 5-7, 10-6 Tunisia W15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-6

Mylene Halemai
Francúzsko
11.08.01, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Švajčiarsko
25.03.99, 21 Let







Jenny Duerst
Andreea Prisacariu
Rumunsko
09.02.00, 20 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Švajčiarsko
16.09.00, 19 Let




Fiona Ganz
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Mylene Halemai/Andreea Prisacariu vs. Jenny Duerst/Fiona Ganz - Vzájemné zápasy

25.02.201. koloMylene Halemai/Andreea PrisacariuJenny Duerst/Fiona Ganz6-1, 5-7, 10-6 detail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý

Mylene Halemai/Andreea Prisacariu - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.02.20
finále
vs. Petia Arshinkova/Gergana Topalova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Carole Monnet/Hong Yi Cody Wong Carole Monnet/Hong Yi Cody Wong/Fiona Ganz - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Jenny Duerst/Fiona Ganz6-1, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu

Jenny Duerst/Fiona Ganz - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
25.02.20
1. kolo
vs. Mylene Halemai/Andreea Prisacariu1-6, 7-5, 6-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
23.09.19
1. kolo
vs. Ioana Gaspar/Angelica Raggi4-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
23.09.19
čtvrtfinále
vs. Arabella Koller/Doga Turkmen7-5, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
semifinále
vs. Rina Saigo/Yukina Saigo2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Switzerland W60 Montreux - antuka
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Marie Benoit/Diana Marcinkevica4-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Maria Michaela Fiacan/Tania Pereira6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.04.19
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono/Gloria Ceschi6-1, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
01.04.19
čtvrtfinále
vs. Victoria Mikhaylova/Andreea Prisacariu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
19.11.18
finále
vs. Weronika Falkowska/Daria Kuczer Weronika Falkowska/Daria Kuczer - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
19.11.18
1. kolo
vs. Tamara Milosevic/Minami Shuto6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.11.18
čtvrtfinále
vs. Margarita Lazareva/Daria Lodikova3-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
19.11.18
semifinále
vs. Anastasia Pribylova/Anna Pribylova Anastasia Pribylova/Anna Pribylova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
12.11.18
1. kolo
vs. Gabriella Akopian/Nina Ugrelidze6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.11.18
semifinále
vs. Weronika Falkowska/Daria Kuczer6-75, 4-6 prohradetail zápasu
12.11.18
čtvrtfinále
vs. Margarita Lazareva/Jelena Simic7-63, 6-0 výhradetail zápasu
<