INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marta Lesniak vs. Monika Kilnarova - Vzájemné zápasy
02.09.17 | finále | Monika Kilnarova | Marta Lesniak | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Marta Lesniak form & Monika Kilnarova form
Marta Lesniak - poslední zápasy
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.19 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.19 semifinále | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.19 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.11.18 čtvrtfinále | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.11.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 finále | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 semifinále | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
21.07.18 finále | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.18 semifinále | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.18 čtvrtfinále | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Monika Kilnarova - poslední zápasy
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.22 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |