ZÁPAS
02.04.18 | kvalifik. | Momoko Kobori | Sunam Jeong | 6-0, 6-2 | Kashiwa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Momoko Kobori | Sunam Jeong | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Momoko Kobori | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Momoko Kobori | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
Momoko Kobori | 4-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Momoko Kobori | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sunam Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Momoko Kobori | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Momoko Kobori | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Momoko Kobori | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Momoko Kobori | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Sunam Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Momoko Kobori | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Momoko Kobori vs. Sunam Jeong - Vzájemné zápasy
02.04.18 | kvalifik. | Momoko Kobori | Sunam Jeong | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Kashiwa | tvrdý |
Momoko Kobori form & Sunam Jeong form
Momoko Kobori - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Maegan Manasse | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-75, Ayano Shimizu - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Rodina | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 6-4, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Gomez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
27.05.23 čtvrtfinále | vs. Mio Mushika | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.23 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.23 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Sunam Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
22.12.19 finále | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.12.19 semifinále | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detail zápasu |