INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ramu Ueda vs. Misaki Matsuda - Vzájemné zápasy
13.11.18 | 1. kolo | Misaki Matsuda | Ramu Ueda | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Ramu Ueda form & Misaki Matsuda form
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Misaki Matsuda - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |