ZÁPAS
29.09.19 | 2. kolo kval. | Misaki Matsuda | Mai Minokoshi | 6-2, 6-3 | W25 Brisbane | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Misaki Matsuda vs. Mai Minokoshi - Vzájemné zápasy
29.09.19 | 2. kolo kval. | Misaki Matsuda | Mai Minokoshi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Brisbane | tvrdý |
Misaki Matsuda form & Mai Minokoshi form
Misaki Matsuda - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Mai Minokoshi - poslední zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detail zápasu |