ZÁPAS
09.01.19 | 1. kolo kval. | Misaki Doi | Olga Doroshina | 6-3, 6-3 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Misaki Doi | Olga Doroshina | |
1. podání % | 41/59 (69%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 16/24 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/43 (51%) | 20/59 (34%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Doi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Doi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Misaki Doi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Doi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Misaki Doi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Doi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Misaki Doi | 2-1 | |
Misaki Doi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Olga Doroshina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Misaki Doi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Olga Doroshina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Doi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Misaki Doi vs. Olga Doroshina - Vzájemné zápasy
09.01.19 | 1. kolo kval. | Misaki Doi | Olga Doroshina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Misaki Doi form & Olga Doroshina form
Misaki Doi - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Petra Martic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Ashlyn Krueger | Ashlyn Krueger - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Elvina Kalieva | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Gabriela Lee | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.06.23 3. kolo | vs. Mara Guth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 3. kolo | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
25.05.23 3. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
05.03.23 finále | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | - | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Miyu Kato | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Xinyu Wang | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Olga Doroshina - poslední zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.20 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - skreč | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | detail zápasu |