INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katarzyna Piter vs. Mirjam Bjorklund - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Mirjam Bjorklund | Katarzyna Piter | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Katarzyna Piter form & Mirjam Bjorklund form
Katarzyna Piter - poslední zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo kval. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - skreč | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - skreč | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Mirjam Bjorklund - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |