ZÁPAS
17.07.18 | 1. kolo | Mirjam Bjorklund | Ida Jarlskog | 6-0, 6-4 | Brussels | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mirjam Bjorklund | Ida Jarlskog | |
1. podání % | 26/41 (63%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mirjam Bjorklund | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mirjam Bjorklund vs. Ida Jarlskog - Vzájemné zápasy
17.07.18 | 1. kolo | Mirjam Bjorklund | Ida Jarlskog | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Brussels | antuka |
Mirjam Bjorklund form & Ida Jarlskog form
Mirjam Bjorklund - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Ida Jarlskog - poslední zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |