ZÁPAS
05.08.18 | 2. kolo kval. | Mirjam Bjorklund | Beatrice Krauss-Granate | 6-0, 6-1 | Las Palmas | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.08.93, 30 Let
10.08.93, 30 Let
Mirjam Bjorklund vs. Beatrice Krauss-Granate - Vzájemné zápasy
05.08.18 | 2. kolo kval. | Mirjam Bjorklund | Beatrice Krauss-Granate | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Mirjam Bjorklund form & Beatrice Krauss-Granate form
Mirjam Bjorklund - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Beatrice Krauss-Granate - poslední zápasy
Las Palmas - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Martin Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Pia Ender | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Nina Holanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Sonja Larsen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Mariami Dolashvili | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.08.12 2. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrasc-Popa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Emily Madill | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
26.03.12 1. kolo kval. | vs. Sarlota Cesnekova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Rosalie Willig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.11 1. kolo kval. | vs. Ghislaine Van Baal | 1-6, 1-6 | detail zápasu |