ZÁPAS
15.07.20 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Johana Markova | 6-4, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Johana Markova | |
Miriam Kolodziejova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Johana Markova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
1-2 | Johana Markova | |
Miriam Kolodziejova | 1-3 | |
2-3 | Johana Markova | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-4 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-5 | |
6-3 |
3 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-30 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Miriam Kolodziejova | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Johana Markova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 4-3 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-4 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
3-5 | Johana Markova | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Kolodziejova vs. Johana Markova - Vzájemné zápasy
30.07.20 | 1. kolo | Johana Markova | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
15.07.20 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Johana Markova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Miriam Kolodziejova form & Johana Markova form
Miriam Kolodziejova - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |