ZÁPAS
13.01.18 | čtvrtfinále | Miriam Kolodziejova | Ipek Oz | 6-3, 7-5 | Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Miriam Kolodziejova | Ipek Oz | |
1. podání % | 42/66 (64%) | 50/70 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/42 (67%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 35/70 (50%) | 26/66 (39%) |
Vyhrané body celkem | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Kolodziejova vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy
18.01.18 | 2. kolo | Miriam Kolodziejova | Ipek Oz | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
13.01.18 | čtvrtfinále | Miriam Kolodziejova | Ipek Oz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Miriam Kolodziejova form & Ipek Oz form
Miriam Kolodziejova - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |