Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Nicole Tatarus 25.02.2020

Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Nicole Tatarus 25.02.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Miriam Kolodziejova Gabriela Nicole Tatarus 6-3, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Miriam Kolodziejova
Česká republika
11.04.97, 23 Let




805
23
55 472 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
10.11.99, 20 Let




898
16

Gabriela Nicole Tatarus
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Nicole Tatarus - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Miriam KolodziejovaGabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Miriam Kolodziejova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
finále
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.01.20
1. kolo
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
08.12.19
finále
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 prohradetail zápasu
07.12.19
semifinále
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Kristyna Tomajkova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Kaia Kanepi2-6, 5-7 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Timea Jaruskova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
20.02.19
1. kolo
vs. Maja Chwalinska2-6, 0-1, - Miriam Kolodziejova - skrečprohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.19
1. kolo
vs. Tara Moore5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.02.19
kvalifik.
vs. Michaela Honcova4-6, 6-75 prohradetail zápasu

Gabriela Nicole Tatarus - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Odile Maesfranckx6-3, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Veronika Vlkovska3-6, 6-3, 2-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Fiona Ganz3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Melis Ayda Uyar6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
31.10.19
2. kolo
vs. Valeriya Strakhova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Sabrina Rittberger0-6, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
22.10.19
1. kolo
vs. Alexandra Vecic1-6, 7-65, 3-6 prohradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Ana Sofia Sanchez6-4, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Lara Escauriza3-6, 7-67, 10-5 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Tamara Malesevic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Nikoletta Muller6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
12.09.19
2. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Alexandra Raluca Botin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Andreea Prisacariu1-6, 7-61, 0-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Elena Milovanovic3-6, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Andjela Jocovic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Horb - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Alice Tubello2-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Emily Meyer6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Hungary W25 Baja - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Laura Svatikova1-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Reka Farbas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
12.07.19
čtvrtfinále
vs. Laura Schaeder7-68, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Aneta Laboutkova7-62, 6-2 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Ramona Matei6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
28.05.19
1. kolo
vs. Oana Gavrila3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Chanel Simmonds1-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.04.19
1. kolo
vs. Lidya Yargovan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
11.04.19
1. kolo
vs. Vanda Lukacs2-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Francesca Bullani6-3, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
<