Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Duca 03.03.2020

Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Duca 03.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

03.03.20kvalifik.Miriam Kolodziejova Gabriela Duca 6-2, 6-0 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Miriam Kolodziejova
Česká republika
11.04.97, 23 Let




805
23
55 472 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
22.09.94, 25 Let




896
14
28 077 $
Gabriela Duca
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Miriam Kolodziejova vs. Gabriela Duca - Vzájemné zápasy

03.03.20kvalifik.Miriam KolodziejovaGabriela Duca6-2, 6-0 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Miriam Kolodziejova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
finále
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.01.20
1. kolo
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
08.12.19
finále
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 prohradetail zápasu
07.12.19
semifinále
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Kristyna Tomajkova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Kaia Kanepi2-6, 5-7 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Timea Jaruskova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
20.02.19
1. kolo
vs. Maja Chwalinska2-6, 0-1, - Miriam Kolodziejova - skrečprohradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.19
1. kolo
vs. Tara Moore5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.02.19
kvalifik.
vs. Michaela Honcova4-6, 6-75 prohradetail zápasu

Gabriela Duca - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Maria Kallistrou6-1, 6-1 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Daniella Dimitrova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Miriam Kolodziejova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 6-0 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Annick Melgers6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Federica Rossi1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Andjela Jocovic6-72, 2-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Anna Popescu3-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Svenja Ochsner2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Nicole Fossa Huergo2-6, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.12.19
1. kolo
vs. Diana Krasnova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Yvonne Neuwirth1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Maria Kallistrou6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Anna Powaska6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina6-0, 6-1 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Ruth Copas6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.11.19
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Nina Ugrelidze6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Lyuboslava Peruhova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.11.19
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Hungary W25 Kaposvar - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Dea Herdzelas1-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Karolina Jaskiewicz6-2, 6-74, 10-7 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Stella Kovacicova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Federica Arcidiacono2-6, 7-5, 6-10 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Laura Schaeder0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova3-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Mihaela Djakovic4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Nathaly Kurata4-6, 2-6 prohradetail zápasu
<