ZÁPAS
04.06.18 | 2. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Kristina Milenkovic | 6-0, 6-3 | Stare Splavy | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Bianca Bulgaru vs. Kristina Milenkovic - Vzájemné zápasy
04.06.18 | 2. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Kristina Milenkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Stare Splavy | antuka |
Miriam Bianca Bulgaru form & Kristina Milenkovic form
Miriam Bianca Bulgaru - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Kristina Milenkovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |