ZÁPAS
30.10.17 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Aino Alkio | 6-1, 6-0 | Sant Cugat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
25.07.00, 23 Let
25.07.00, 23 Let
Miriam Bianca Bulgaru vs. Aino Alkio - Vzájemné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Aino Alkio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Sant Cugat | antuka |
Miriam Bianca Bulgaru form & Aino Alkio form
Miriam Bianca Bulgaru - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Aino Alkio - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detail zápasu |