ZÁPAS
29.09.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
03.01.02, 22 Let
03.01.02, 22 Let
Mirabelle Njoze vs. Tuana Tinaztepe - Vzájemné zápasy
01.12.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
29.09.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Mirabelle Njoze form & Tuana Tinaztepe form
Mirabelle Njoze - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | - | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-73, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Marianne Argyrokastriti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Malin Leysen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Maissane Aik Haymoz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Tuana Tinaztepe - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detail zápasu |