INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tiffany William vs. Mira Antonitsch - Vzájemné zápasy
15.11.16 | 1. kolo | Mira Antonitsch | Tiffany William | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
Tiffany William form & Mira Antonitsch form
Tiffany William - poslední zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 7-64, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Susanna Maltby | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Anya Chavez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Piper Charney | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sylvia Schenck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Emily Welker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Shanice Roignot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Lara Michel | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | - | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Mira Antonitsch - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |