ZÁPAS
02.10.17 | kvalifik. | Minami Akiyama | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | Colombo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
30.04.95, 28 Let
14 310 $
30.04.95, 28 Let
14 310 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Minami Akiyama vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy
02.10.17 | kvalifik. | Minami Akiyama | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Colombo | antuka |
Minami Akiyama form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Minami Akiyama - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.12.21 čtvrtfinále | vs. Maria Rivera Corado | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.21 2. kolo | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-2, Anastasiya Kuparev - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Habiba El_anany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Farida Sabra | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hamilton - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Emily Fanning | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Elyse Tse | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Yasmina El Sayed | 6-1, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 0-3, - Minami Akiyama - skreč | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |