ZÁPAS
06.05.19 | 1. kolo kval. | Mina Hodzic | Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-1 | W25 Obidos | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.09.00, 23 Let
14 694 $
16.09.00, 23 Let
14 694 $
Mina Hodzic vs. Elizabet Hamaliy - Vzájemné zápasy
06.05.19 | 1. kolo kval. | Mina Hodzic | Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
Mina Hodzic form & Elizabet Hamaliy form
Mina Hodzic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Elizabet Hamaliy - poslední zápasy
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detail zápasu |