ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Mina Hodzic | Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | W25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mina Hodzic vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Mina Hodzic | Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Mina Hodzic form & Aneta Kladivova form
Mina Hodzic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |