ZÁPAS
22.09.19 | 1. kolo kval. | Mikayla Faure | Emma Van Poppel | 3-6, 6-2, 10-7 | W15 Johannesburg | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikayla Faure | Emma Van Poppel | |
1. podání % | 31/52 (60%) | 35/71 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 24/35 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/71 (46%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkem | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mikayla Faure | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Emma Van Poppel | |
0-0 | ||
Mikayla Faure | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikayla Faure | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Emma Van Poppel | |
0-0 | ||
Mikayla Faure | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mikayla Faure | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Mikayla Faure | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Emma Van Poppel | |
0-0 | ||
Mikayla Faure | 2-1 | |
3-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikayla Faure | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Mikayla Faure | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 1-0, 3-2, 3-3, 4-4, 5-4, 7-5, 8-5, 9-7 | ||
10-7 |
JAR
28.01.05, 19 Let
28.01.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.02.01, 23 Let
01.02.01, 23 Let
Mikayla Faure vs. Emma Van Poppel - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Mikayla Faure | Emma Van Poppel | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W15 Johannesburg | tvrdý |
Mikayla Faure form & Emma Van Poppel form
Mikayla Faure - poslední zápasy
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Ntokozo Zungu | 0-6, 7-67, 5-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Adi Gavish | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |
Emma Van Poppel - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu |