ZÁPAS
18.12.19 | 1. kolo | Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | |
1. podání % | 36/58 (62%) | 47/71 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/36 (69%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkem | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Mihaela Djakovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
1-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
5-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Mihaela Djakovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Mihaela Djakovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mihaela Djakovic | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mihaela Djakovic vs. Mariam Dalakishvili - Vzájemné zápasy
18.12.19 | 1. kolo | Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Mihaela Djakovic form & Mariam Dalakishvili form
Mihaela Djakovic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Mariam Dalakishvili - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.21 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |